Tea, millal peatuda

Unibetis me mõistame hasartmängude potentsiaalseid ohte. Meie jaoks on oluline, et ka sina teaksid neid. Hastartmängudega võib kaasneda sõltuvus.

Meie klienditoe agendid on läbinud vastavad koolitused ning oskavad aidata inimesi, kelle elu on hasartmängud mõjutanud. 

Me teeme koostööd Gambling Therapy´ga, mis aitab mängijaid, kellel on probleeme. Nad pakuvad tügirühmasid, live chati ja e-maili kaudu nõustamist. Nende teenused on meie mängijate jaoks täiesti tasuta. 

Arvad, et mängid liiga palju?

On oluline, et sa tegeleksid oma harjumustega enne seda, kui sinu hasartmängimine väljub kontrolli alt.

Oleme loonud täiesti anonüümse hasartmänguprofiili mõõdiku. Sinu antud vastuseid ei salvestada. Selle abil saad vaadata, kas sul on oht mängimisega liiale minna. 

Testi oma hasartmänguprofiili

Me pakume oma mängijatele võimalust määrata kulutuslimiiti. See on on summa, millest sa ei saa 24 tunni jooksul rohkem kulutada.

Määra endale kulutuslimiit

Kui arvad, et peaksid mängimisest väikese pausi võtma, siis saad kasutada enesevälistust. Saad selle määrata üheks päevaks, üheks kuuks või pooleks aastaks. Sellel ajaperioodil sa ei saa oma kontole sisse logida ega ka mängida.

Kasuta enesevälistust

Kui soovid oma arvutis piirata ligipääsu hasartmängude lehekülgedele, siis laadi all spetsiaalne tarkvara:

Kui tunned, et vajad professionaalset abi, siis võta ühendust erinevate ühenduste või heategevusorganisatsioonidega:

Abi on alati kättesaadav

Unibet aktsepteerib vaid kliente, kes on enam kui 18 aastat vanad.  Me püüame anda oma parima vähendamaks alaealistel võimalust hasartmänge mängida, nõudes isiku tuvastamist ja vastava dokumentatsiooni esitamist, kui kahtlustame, et klient võib olla noorem kui 18-aastane.  Kuigi pühendame palju aega ja ressursse tagamaks, et meie veebilehel ei mängi ühtki alaealist, peaks see ennetustöö olema kahesuunaline protsess Unibeti ja alaealise vanemate ja/või hooldajate vahel.  Seega ei ole alaealised kliendid ühelgi tingimusel aktsepteeritavad, seda isegi mitte vanema/eestkostja järelevalve all.

Juhul, kui muretsete, et meie veebilehte kasutab mõni alaealine, ärge palun kõhelge meiega ühendust võtmast, ja me võtame kasutusele vajalikud meetmed.  Selleks, et vähendada võimalust, et hasartmänge mängivad alaealised, on võimalik kasutada Internetifiltreid:

Unibet on EGBA ja RGA liige ning oleme uhked, et toetame püsivalt ja aktiivselt vastutustundlikku mängimist. EGBA ja RGA toetavad eetikakoodeksit, millest oleme turvalise, vastutustundliku online mängimise edendamise nimel kohustatud kinni pidama.