Vastutustundlik mängimine

Me hoolime oma klientidest väga ja soovime olla kindlad, et nad veedaksid meie tooteid kasutades lõbusalt aega. Panuseid tuleks alati teha oma võimaluste piires, ilma et see hakkaks sinu elu segama kas rahalises või sotsiaalses plaanis.

Auhinnatud hasartmängukorraldajana on meil teadmised ja oskused muuta sinu jaoks mängimine turvaliseks. Alltoodud linkide kaudu leiad kõik turvaliseks mängimiseks vajalikud nõuanded ja abivahendid.


Kuidas tagada, et mängimine oleks lõbus?

Ole tähelepanelik ja proovi oma käitumisharjumustel silma peal hoida. Kindlasti tasub regulaarsete ajavahemike tagant testida oma mängijaprofiili, et vastutustundlik mängimine muutuks sinu jaoks loomulikuks protsessiks.

Testi oma mängijaprofiili

Vasta üheksale kiirele küsimusele ja saad teada, kas vajad nõuandeid, millega tagada hasartmängimine meelelahutusliku ajaviitena.


Testi oma profiili


Kuidas mängimist piirata?

Oma mängijatele pakume terve rea erinevaid vastutustundliku mängimise tööriistu, mis tagavad selle, et hasartmängudele kulub aega ja raha mõistlikkuse piires. Kui soovid piirangute seadistamisel abi, võta ühendust meie klienditoega.

Tootepiirangud

Kas sulle meeldib teha aeg-ajalt spordiennustusi, kuid leiad end pidevalt taas pokkerilauast? Selle abivahendiga saad piirata juurdepääsu mõnele konkreetsele tootele 24 tunniks, seitsmeks päevaks või üheks, kolmeks või kuueks kuuks.

Kuidas see toimib?

Kui otsustad piirata juurdepääsu pokkerile üheks nädalaks, ei saa sa seda toodet kasutada seni, kuni piirangu kehtivusaeg läbi saab.

Tootepiirangud aitavad sul tüütutest kiusatustest üle olla.

Tootepiirangute seadete juurde

Kulutuste limiit

Kulutuste limiidi tööriist aitab sul piirata rahasummat, millest mõnes konkreetses tootes või tervel meie saidil mängides ilma jääd. Selle limiidi saab seadistada nii päeva, nädala kui ka kuu kohta. Kui limiit on täis, ei saa selle kehtivuse lõppemiseni enam panuseid teha.

Seadistatud kulutuste limiit kehtib ühiselt nii sinu Unibeti kui ka Maria Casino kontole.

Kuidas see toimib?

Kui seadsid näiteks kasiinos nädala kulutuste limiidiks 100 € ja oled mängides selle summa kaotanud, ei saa sa kasiinotoodetes nädala lõpuni enam panuseid teha.

Kulutuste limiidi tööriista kasutamine aitab vältida olukordi, kus soovid mängimisega jätkates kaotusi tasa teha.

Ava kulutuste limiidi seaded


Kuidas mängimises pausi pidada?

Kui hasartmängudel on sinu elule negatiivne mõju ja seatud piirangutest ei piisa mängimise kontrolli alla saamiseks, tõkesta enda jaoks sisselogimine nii pikaks ajaks, kui vajalikuks pead.

Enesevälistus

Meie enesevälistuse funktsioon võimaldab sul kontole juurdepääsu piirata kuueks kuuks või üheks või kolmeks aastaks.

Kuidas see toimib?

Vali, mis ajavahemikuks soovid endale enesevälistuse määrata, ja kinnita kasutustingimustega nõustumist. Pärast enesevälistuse kinnitamist logitakse sind kontolt välja ja sa ei saa uuesti sisse logida enne, kui vastav periood läbi saab.

Enesevälistuse seadete juurde

Enesevälistus Maksu- ja Tolliameti (EMTA) kaudu

Kui soovid mängimist piirata kõigi Eestis tegutsevate hasartmängukorraldajate juures, saad seda teha riikliku hasartmängu piirangu registreerimise platvormi kaudu.

https://www.emta.ee/

 

Kui otsustad aja maha võtta, soovitame oma seadmesse paigaldada ka hasartmängusaitidele juurdepääsu piirava tarkvara:

Gamban

Gambani tarkvara tõkestab juurdepääsu nii hasartmängusaitidele kui ka -rakendustele kõigis sinu seadmetes. Lihtne ja mugav paigaldus tagab sulle meelerahu eemal hasartmängudest.

Kasuta allolevat linki ja saa tarkvarale Unibeti poolt tasuta ligipääs.

https://gamban.com/signup/promo/kindred


Kust saada abi ja nõustamist?

Me oleme mis tahes küsimuste ja murede korral sinu jaoks alati olemas ning meie klienditugi aitab sind hea meelega piirangute seadistamisel või meie saidilt leitavate abivahendite kasutamisel. Ühendust saad meiega võtta meie Abi jaotise kaudu.

Kui oled ise hädas probleemse hasartmängimisega või tead kedagi, kes on, soovitame külastada alltoodud veebisaite, kust saad konkreetset nõu vastutustundliku mängimise ja hasartmängimisega seotud küsimuste kohta.

Hasartmängusõltlastele osutab abi Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskus. Info ja vastuvõtule registreerimine telefonil 15410 või e-posti teel info@15410.ee.

Gambling Therapy

Gambling Therapy on ülemaailmne tugiorganisatsioon, mis pakub tasuta praktilist ja psühholoogilist nõustamist kõigile, kes puutuvad kokku probleemse hasartmängimisega.

https://www.gamblingtherapy.org/et

Gamblers Anonymous

Organisatsioon Gamblers Anonymous koondab inimesi, kes jagavad abivajajatega oma kogemusi probleemse hasartmängimisega.

http://www.gamblersanonymous.org/ga

BeGambleAware

BeGambleAware pakub tasuta ja konfidentsiaalset telefoni või veebi teel nõustamist. Siit saad teada, kuidas hasartmängud toimivad, kontrollida, kas sinul või mõnel sinu tuttaval võib olla hasartmänguprobleem, ja saada nõu, kuidas mängimisel kontrolli säilitada.

https://www.begambleaware.org/

QuitGamble.com

QuitGamble.com on ingliskeelne veebikeskkond, kust leiavad abi hasartmängusõltuvuse küüsis vaevlevad mängijad ja nende lähedased. Siin saad jagada teistega oma kogemusi ja leida igakülgset tuge selleks, et hasartmängimine taas kontrolli alla saada. QuitGamble.com on saadaval ööpäev läbi mobiiliäpi ja veebibrauseri kaudu.

https://quitgamble.com/


Alaealiste hasartmängimine

Selleks et takistada alla 18-aastastel hasartmängudele juurdepääsu, nõuame kahtluste korral klientidelt isiku tuvastamist ja vastava dokumendi esitamist.

Kuigi pühendame palju aega ja ressursse tagamaks, et meie veebisaidil ei mängi ühtegi alaealist, peaks see ennetustöö olema kahesuunaline protsess meie ja alaealise vanemate/eestkostjate vahel.

Kui sulle tundub, et meie veebisaiti kasutab mõni alaealine, võta meiega ühendust meie Abi jaotise kaudu ja me võtame kasutusele vajalikud meetmed. Samuti saad kasutada internetifiltreid, mis vähendavad võimalust, et hasartmängudele saab juurdepääsu alaealine sinu enda kodus:

Net Nanny

Parim vanemliku järelevalve võimalusi pakkuv tarkvara, millega saab blokeerida rakendusi, filtreerida veebisisu ning jälgida ja kontrollida oma lapse veebikäitumist.

https://www.netnanny.com/