Freezeout

Kõige tavalisem pokkeriturniiri formaat. Kui mäng on alanud, ei saa sa enam teist võimalust. Maksa buy-in, saa kätte oma mängumärgid ja mängi chipide lõppemiseni või seni, kuni kõik mängumärgid on sinu käes.

Multi-buy

Soovid oma algstäkki kahe-, kolme- või neljakordistada? Korruta oma buy-in x2, x3, x4 või isegi rohkemaga.

Freeroll

Freeroll turniirid on täiesti tasuta, aga nendele registreerumiseks võib olla vajalik kutse või kindlate nõudmiste täitmine. Unibet pakub iga päev mitmeid freeroll turniire, kus auhindadeks on piletid või raha.
 

Guaranteed Tournament (GTD)

Olenemata osalejate arvust on paljudel turniiridel auhinnafond juba eelnevalt garanteeritud. Mängijate buy-in'id lähevad auhinnafondi ja kui auhinnafondi summa ületatakse, jätkab auhinnafond vastavalt sisse makstud summadele kasvamist. Kui buy-in'id jäävad garanteeritud auhinnafondist väiksemaks, siis Unibet maksab puudu oleva osa.

Satellites

Võida väikese osalustasu eest koht suure buy-in'iga turniiril või live-sündmusel. Need satelliitturniirid on kättesaadavad erinevates formaatides, kuid nad kõik pakuvad auhinnaks osalemist suuremal turniiril.

Bounty Tournament

Pearahaturniirid on kättesaadavad erinevates formaatides ning auhindu on võimalik võita elimineerides kindlad mängijad, ükskõik milliseid mängijaid või kindla arvu mängijaid.

Pot Limit Omaha (PLO) Turniirid

Pot Limit Omaha Pokker on väga sarnane Texas Hold’emile. Omahas jagatakse sulle neli taskukaarti ning sa pead kombineerima kaks taskukaarti koos kolme ühise kaardiga. See tähendab, et parima mängustrateegia tagamiseks pead arvestama enamate mängitavate olukordadega ja võimalike kombinatsioonidega. Vaata täielikku Omaha turniiride kava.