Turvalisusteave

Turvalisus ja krüptimine

Pärast sisse logimist krüpteeritakse kogu Unibeti lehelt sisse ja välja saadetav teave 128-bitist SSL-tehnoloogiat kasutades.

Sinu krediitkaardi andmed krüptitakse ja saadetakse Unibetile üle Interneti vaid üks kord. Seejärel salvestatakse need krüptitud kujul Unibeti turvasüsteemidesse. Unibet on pühendunud oma klientide konfidentsiaalse teabe kaitsmisele; ühe osana sellest vastab Unibet Payment Card Industries Data Security Standardile.

Unibeti süsteemide ja rakenduste turvalisust testitakse aasta jooksul korduvalt kolmandate osapoolte turvaekspertide poolt. Lisaks on Unibetil Intrusion Detection System, mis jälgib rünnakute või sissetulekute tuvastamiseks kogu võrgus toimuvat tegevust 24/7.

Kahtlase tegevuse tuvastamiseks ja ära hoidmiseks on Unibet paigaldanud kaasaegsed pettusevastased süsteemid, mis tagavad, et Unibeti veebileht on turvaline mängumaa. Iga küsitava tegevusega seotud konto kasutamine piiratakse ning toimunud tegevust uuritakse põhjalikult. Kui sul peaks kasutajana tekkima oma kontoga seoses mis tahes kahtlusi – näiteks nagu tundmatud tehingud tehingute ajaloos või üllatavad muudatused kontojäägis –, siis võta meiega palun koheselt ühendust.

Kasiino ja mängud

Aususe tagamiseks töötavad meie mängud suvalise numbri loojaga (RNG), mis, nagu nimigi ütleb, loob numbrid suvaliselt. See tagab, et süsteemi ei ole võimalik ühelgi viisil ei ettevõtte ega kliendi poolt manipuleerida. Teeme seda nii austusest meie klientide vastu kui kindlate rahvusvaheliste standardite järgimiseks.

See RNG on sõltumatult testitud ja heaks kiidetud Technical Systems Testingu poolt, mis on Kanadas registreeritud ametlikult sertifitseeritud ettevõte

Pokker

Meie esmane prioriteet on pakkuda ausat pokkerituba ning me usume kaljukindlalt ausa mängu põhimõttesse. Kaardid segatakse ja jagatakse igasuguse inimese-poolse sekkumiseta sõltumatult auditeeritud "Suvalise numbri looja" (RNG) poolt. Meie pakkujate süsteeme seiratakse sageli sõltumatute mängijakaitse ja standarditega tegelevate organisatsioonide poolt, mis pakuvad rahvusvahelist raamistikku parimate tegevusalaste nõuete osas.

Kokkumängu tuvastamine

Mitmed probleemsituatsioonid, millega puutuvad kokku maapealsed kasiinod ja kaardimängutoad, ei esine võrgukeskkonnas. Võimatu on nii kaartide märkimine kui augukaartide piilumine, kaartide segamine või kaardipaki asendamine oma kaardipakiga.

Siiski üritavad inimesed mõnikord petmisega süsteemi üle trumbata. Kokkumäng, mis tähendab teabe jagamist ning käte mängimist teatud järjekorras eesmärgiga aidata teineteisel võita, ei ole pokkerimaailmas uus nähtus, ning on teada ka selle esinemine Internetis mängimise korral. Loomulikult ei poolda Unibet mis tahes pettuse või kelmuse vormi ning mängu seiratakse mitmete erinevate manuaalsete ja automaatsete seadmete abil – meie mängijad võivad olla alati kindlad, et mängivad turvalises ja ausas keskkonnas.