Turvalisusteave

Isiklik teave

Unibet haldab Konto hoidjaga seonduvat infot kooskõlas vastava seadusandlusega, andmekaitseseadusega ja/või sarnasega. Unibet tagab range konfidentsiaalsuse seoses kõigega, mis seondub Konto hoidjaga. Seda võib rikkuda vaid riigi seadusandlusest tulenevalt ja/või juhul, kui Konto hoidja rikub Unibeti reegleid.

Mis tahes andmed, mida kasutatakse reklaami eesmärgil, põhinevad nn opt-in printsiibil. Unibet jätab endale õiguse töödelda isiklikke andmeid CRM-i eesmärkidel. Siiski saavad reklaammaterjale ainult need Kontode hoidjad, kes on nõustunud nn opt-in'iga.

Konto hoidjal on õigus nõuda ligipääsu Konto hoidja oma isiklikele andmetele ning tal on õigus valed või mittekohased andmed parandada või kustutada. Konto hoidja valib parooli ja kasutajanime. Selle teabe mitte jagamine on Konto haldaja oma vastutusel.

Andmete kaitse

Unibet järgib andmekaitseseadust, teisi asjakohaseid regulatsioone, juriidilise jõuga teatised ja/või teisi asjakohaseid lepingu sõlmimise kohas kehtivaid õigusakte, võttes arvesse andmekaitse direktiivi (EÜ Direktiiv 95/46/EÜ) ja elektroonilise side privaatsuse direktiivi (EÜ Direktiiv/2002/58/EÜ). Lisaks on Unibet seoses Kontode haldajatega peetava e-kirjavahetuse põhimõtetega omaks võtnud hea tava.

Unibet võib koguda ja töödelda Konto omaniku isikuandmeid alltoodud eesmärkidel:

 • hasartmängude ja spordiennustustega seotud teenuste pakkumiseks;

 • juriidilistel põhjustel;

 • regulatiivsetel põhjustel;

 • isikutuvastamiseks ja/või autentimiseks; ning

 • turunduse otstarbel, lähtudes loobumisklausli (opt-out) põhimõttest. 

Kõik eelmainitu on kohaldatud selleks, et tagada Kontode haldajatele, et isikuandmed on alati:

 • menetletakse kooskõlas Konto haldaja õigustega;

 • menetletakse õiglaselt ja seaduslikult;

 • kogutakse vaid kindlal ja seaduslikul eesmärgil;

 • eesmärgikohane, relevantne ja tulemusega otseselt seotud;

 • täpne ja ajakohastatud;

 • säilitatakse turvalistest tingimustes;

 • ei hoita kauem, kui selle eesmärgiks tarvilik;

 • ei edastata eelmainitud direktiive mitte järgivatele jurisdiktsioonidele; ja

 • kasutatakse reklaami eesmärgil, mis põhineb nn opt-out printsiibil. 

Unibet avaldab isiklikke andmeid juhtudel, mil seda näevad ette valitsusasutused ja/või kehtiv seadusandlus.

Lisaks on Unibetil õigus avaldada isiklikke andmeid asjakohastele osapooltele, kui Unibetil on mõistlik alus kahtlustada reeglitevastast käitumist seoses Unibeti kontoga.

Küpsised

Unibeti kodulehekülg töötab, kasutades küpsiseid järgnevatel eesmärkidel:

 • määramaks Konto hoidja eelistatud keelt, nii et see valitakse automaatselt, kui Konto hoidja pöördub Unibeti tagasi;

 • tagamaks, et Konto hoidja tehtud panused seostatakse Konto hoidja ennustuskupongi ja kontoga;

 • kindlustamaks, et Konto hoidja saab boonused, milleks tal on õigus;

 • Unibeti veebilehe kasutamissageduse analüüsiks, mis võimaldab meil ellu viia kohaseid uuendusi.

   

Palun pane tähele, et Unibeti veebilehe kasutamine küpsiseid lubamata ei ole võimalik.

Kui soovid Unibeti küpsiste kasutamise kohta täiendavat teavet, võta meiega palun ühendust.

Turvalisus ja krüptimine

Pärast sisse logimist krüpteeritakse kogu Unibeti lehelt sisse ja välja saadetav teave 128-bitist SSL-tehnoloogiat kasutades. Kasutatav SSL sertifikaat on välja antud ja heaks kiidetud Trustwave'i poolt; lisateabe saamiseks klõpsa kujutisel.

Sinu krediitkaardi andmed krüptitakse ja saadetakse Unibetile üle Interneti vaid üks kord. Seejärel salvestatakse need krüptitud kujul Unibeti turvasüsteemidesse. Unibet on pühendunud oma klientide konfidentsiaalse teabe kaitsmisele; ühe osana sellest vastab Unibet Payment Card Industries Data Security Standardile.

Unibeti süsteemide ja rakenduste turvalisust testitakse aasta jooksul korduvalt kolmandate osapoolte turvaekspertide poolt. Lisaks on Unibetil Intrusion Detection System, mis jälgib rünnakute või sissetulekute tuvastamiseks kogu võrgus toimuvat tegevust 24/7.

Kahtlase tegevuse tuvastamiseks ja ära hoidmiseks on Unibet paigaldanud kaasaegsed pettusevastased süsteemid, mis tagavad, et Unibeti veebileht on turvaline mängumaa. Iga küsitava tegevusega seotud konto kasutamine piiratakse ning toimunud tegevust uuritakse põhjalikult. Kui sul peaks kasutajana tekkima oma kontoga seoses mis tahes kahtlusi – näiteks nagu tundmatud tehingud tehingute ajaloos või üllatavad muudatused kontojäägis –, siis võta meiega palun koheselt ühendust.

Kasiino ja mängud

Aususe tagamiseks töötavad meie mängud suvalise numbri loojaga (RNG), mis, nagu nimigi ütleb, loob numbrid suvaliselt. See tagab, et süsteemi ei ole võimalik ühelgi viisil ei ettevõtte ega kliendi poolt manipuleerida. Teeme seda nii austusest meie klientide vastu kui kindlate rahvusvaheliste standardite järgimiseks.

See RNG on sõltumatult testitud ja heaks kiidetud Technical Systems Testingu poolt, mis on Kanadas registreeritud ametlikult sertifitseeritud ettevõte

Pokker

Meie esmane prioriteet on pakkuda ausat pokkerituba ning me usume kaljukindlalt ausa mängu põhimõttesse. Kaardid segatakse ja jagatakse igasuguse inimese-poolse sekkumiseta sõltumatult auditeeritud "Suvalise numbri looja" (RNG) poolt. Meie pakkujate süsteeme seiratakse sageli sõltumatute mängijakaitse ja standarditega tegelevate organisatsioonide poolt, mis pakuvad rahvusvahelist raamistikku parimate tegevusalaste nõuete osas.

Kokkumängu tuvastamine

Mitmed probleemsituatsioonid, millega puutuvad kokku maapealsed kasiinod ja kaardimängutoad, ei esine võrgukeskkonnas. Võimatu on nii kaartide märkimine kui augukaartide piilumine, kaartide segamine või kaardipaki asendamine oma kaardipakiga.

Siiski üritavad inimesed mõnikord petmisega süsteemi üle trumbata. Kokkumäng, mis tähendab teabe jagamist ning käte mängimist teatud järjekorras eesmärgiga aidata teineteisel võita, ei ole pokkerimaailmas uus nähtus, ning on teada ka selle esinemine Internetis mängimise korral. Loomulikult ei poolda Unibet mis tahes pettuse või kelmuse vormi ning mängu seiratakse mitmete erinevate manuaalsete ja automaatsete seadmete abil – meie mängijad võivad olla alati kindlad, et mängivad turvalises ja ausas keskkonnas.