Funktsioonid

Me oleme väga uhked oma ainulaadse pokkeritarkvara üle, mis muudab online pokkeri taaskord lõbusaks! Alt leiad funktsioone, mis eristavad meid teistest pokkeri pakkujatest.

tile-features-page-level-playing-field

Võrdne mäng

Pokkeri andmete kogumise tarkvarad ei tööta Unibet Pokkeris. See tähendab, et võid ennast turvaliselt tunda, sest keegi ei saa sinu mängimise kohta informatsiooni koguda ning selle kaudu ebaõiglast eelist. Meie quick-seat lobby tagab selle, et mängijate laudadesse paigutamine on täiesti juhuslik. Lisaks saad iga päev kuni kolm korda enda aliast ja avatari muuta.

tile-features-page-rewards-and-promotions

Autasud ja pakkumised

Challenges on meie ainulaadne lojaalsussüsteem, mis autasustab sind erinevate ülesannete täitmise eest. Autasude kogumine, milledeks võivad olla cash game´i  ja turniiride pääsmed, boonused, sularaha, Unibet Openi paketid ja eritellimusel tehtud avatarid, algab iga kvartali alguses nullist. Lisaks toimuvad meie juures ka igakuised missioonid, mis annavad lihtsalte ülesannete täitmise eest ahvatlevaid auhindasid.

tile-features-page-desktop-tablet

Pokker arvutis, tahvelarvutis ja mobiilis

Unibet Pokkeri saad alla laadida oma arvutisse (PC ja Mac), mängida brauseris ning loomulikult saad hullata ka tahvelarvutis (Android ja iOS). Meie tarkvara on optimiseeritud iga seadme jaoks. See tähendab, et sa saad täiusliku pokkeri elamuse hoolimata sellest, millisel seadmel mängid.

tile-features-page-twich

Pokkeri ülekanded Twitch´is

Igal nädalal on sul võimalik meie Twitchi kanalis vaadata ohtralt ülekandeid. Seal jagame informatsiooni mängustrateegia kohta, teeme erinevaid analüüse ning loomulikult jagame ka auhindasid. Lisaks kanname seal üle ka Unibet Openi turniire.

Liitu juba täna, naudi meie ainulaadseid funktsioone ning ühine meie pokkerirevolutsiooniga!

Liitu