Teeni endale koht live-turniiril!

Sind ootavad mängima pokkerimaailma jumalad! Unibet ühendas jõud parimate live-turniiride korraldajatega ja mängu läheb mitu pokkeripaketti, millele saad nüüd konkureerida eriti soodsa hinnaga.

Otsi seega meie pokkerikliendis välja endale sobiv satelliit ja kasuta võimalust jõuda ristama piike maailma parimate mängijatega. Paki kohver juba ette ära!

 • Laadi alla meie pokkeriklient või ava see oma brauseris.
 • Otsi turniiride jaotisest üles sobivad sündmused.
 • Mängi end satelliidi kaudu nädala finaali või maksa selle sisseostutasu – live-pokkeri parimad sündmused ootavad!

Järjekordne sündmus pokkeriseeriast The Festival on seekord jõudmas Slovakkia pealinna Bratislavasse!

Pokkeripeole antakse avalöök 10. oktoobril Banco Casinos ning Unibeti mängijaid ootab ees suurepärane võimalus teenida Bratislavasse sõitmiseks 1300 € pokkeripakett, mis sisaldab sündmuse sisseostu summas 550 €, viit ööd Crowne Plaza hotellis ja veidi taskuraha.

Paketi võitmiseks kutsume sind osalema 11. augustist kuni 29. septembrini toimuvatel finaalturniiridel sisseostuga 25 €. Turniir algab igal neljapäeval kl 21.00. Samuti saad osaleda kell 19.30 algavatel superkvalifikatsioonidel, kust teenida finaalipääsmeid eriti soodsa hinnaga. 

Üks Euroopa pokkerikalendri oodatuimaid sündmusi, Unibet Open, võtab sügisel suuna päikeselisele Vahemere-saarele Maltale!

See InterContinentali hotellis 29. septembrist kuni 2. oktoobrini toimuv üritus on sel aastal eriti suure kaaluga, sest meie pokkerisait tähistab oma 25. sünnipäeva ja Unibet Openil on kätte jõudnud 15. hooaeg.  

Satelliitturniire sinna pääsemiseks toimub terve suvi läbi, nii et meie kulul sügisel Maltale sõitmiseks sul võimalustest puudust ei tule. Näiteks toimub 20. ja 27. septembril kl 21.00 €1,100 Seat-Only Unibet Open Malta satelliit sisseostuga 50 € ning igal pühapäeval kl 22.05 saad istuda sama summa eest lauda üritusel €550 Unibet Open Chip Race Mystery Bounty Seat Qualifier.

UDSO Annecy toimub sel aastal 27. oktoobrist kuni 1. novembrini ja meie saidil saad Prantsusmaale sõitmiseks teenida 1400 € täispaketi!

Paketi võitmiseks osale ajavahemikus 25. septembrist kuni 16. oktoobrini igal pühapäeval kl 21.00 algavatel 250 € sisseostuga kvalifikatsiooniturniiridel. Kui aga soovid tähtsale preemiale konkureerida väiksema summa eest, saad kvalifikatsiooni pääseda ka satelliitturniiride kaudu.

1400 € pokkeripakett hõlmab ürituse 550 € sisseostu, kolme ööd hotellis ja 325 € taskuraha.

26. oktoobril algab IPO Dublin ja sellele 300 € sisseostuga pokkeripeole saad end mängida ka Unibeti saidil!

Istu lauda igal pühapäeval kl 19.00, mil jagame 33 € sisseostuga kvalifikatsiooniturniiril välja kuus IPO Dublini piletit. Viimane kvalifikatsioon toimub 23. oktoobril. 

Samuti toome sinuni IPO stardipäeva 1a, kus 23. oktoobril saad valida selle vahel, kas osaled veebis või võtad suuna Bonningtoni hotelli kasiinosse.

Istu lauda

Tingimused
 • Satelliitturniirid Unibet Openile pääsemiseks toimuvad 18. aprillist kuni 18. septembrini.
 • Satelliitturniirid Bratislavas toimuvale The Festivalile pääsemiseks toimuvad 11. augustist kuni 29. septembrini.
 • Satelliitturniirid IPO Dublinile pääsemiseks toimuvad 2. septembrist kuni 23. oktoobrini.
 • Satelliitturniirid UDSO Annecyle pääsemiseks toimuvad 25. septembrist kuni 16. oktoobrini.
 • Igale suursündmusele saab mängija võita ainult ühe pokkeripaketi. Lisapakettide võitmise korral ei saa neid muude preemiate vastu välja vahetada ja neil puudub väärtus.
 • 0,40, 2 ja 10 € Unibet Live'i piletid kehtivad 14 päeva, 50 € Unibet Live'i piletid 30 päeva ning 250 € Unibet Live'i piletid 180 päeva.
 • Mängijad saavad finaalturniiridelt võita pileteid pokkerikliendis toodud turniirikirjelduses esitatud koguses. Pileteid, mis ületavad lubatud limiiti, ei saa muude preemiate vastu välja vahetada ja neil puudub väärtus.
 • Piletite ja pokkeripakettide võitjatega võtab Unibet ühendust kolme tööpäeva jooksul.
 • Kui mängija võidab sündmusel osalemiseks pileti või pokkeripaketi ja sündmusele ei ilmu, kaotab preemia väärtuse, v.a järgmistel juhtudel: 1) sündmus tühistatakse enne väljakuulutatud algusaega; 2) võitja või sündmuse asukohaga seotud reisipiirangud muutuvad perioodil, mis jääb pileti või pokkeripaketi võitmise hetke ja sündmuse algusaja vahele, ning selle tulemusena pole reisimine võimalik; 3) võitja ei saa sündmusel osaleda COVID-19 viirusesse haigestumise või mõne muu meditsiinilise probleemi tõttu.
 • Ülaltoodud tingimuste ilmnemisel on lubatud järgmine: 1) pokkeripaketi saab vahetada mõne muu võrdse või madalama väärtusega live-sündmuse paketi vastu. Tekkinud hinnavahe hüvitatakse mängijale rahas. Samuti saab pokkeripaketi vahetada boonuspunktide vastu; 2) pileti saab vahetada mõne muu võrdse väärtusega live-sündmuse pileti vastu. Samuti saab pileti vahetada boonuspunktide vastu.
 • Kui live-sündmus tühistatakse väljakuulutatud toimumisaja kestel, toimuvad mängijatele nende preemia väärtuse tagasimaksed sündmuse korraldaja kehtestatud reeglite alusel.
 • Live-sündmuse toimumise riigis võivad kehtida erilised COVID-19 piirangud. Sündmusel osalemiseks nõutavate reeglite ja piirangute kontrollimine on mängija enda vastutusel.
 • Ka live-sündmuse korraldaja võib kehtestada omapoolsed COVID-19 piirangud. Neist kinnipidamine on mängija enda vastutusel.
 • Unibet jätab endale õiguse kampaania tingimusi muuta.
 • Kehtivad Unibeti üldised kasutustingimused.
 • Tingimuste viimane uuendus: 12. september 2022 kl 17.00.