Üks populaarsemaid pokkeriversioone on No Limit Texas Hold’em, mida mängitakse standardse 52 kaardist koosneva pakiga 2–10 mängija osavõtul.
Texas Hold’em’is näitab aktiivset diilerit alati valge märgis, mis liigub iga mängitud käe järel ühe koha võrra vasakule. Diilerist vasakul istuv mängija peab alati tegema small blind’i (väikese pimepanuse) ja omakorda temast vasakul istuv mängija big blind’i (suure pimepanuse). Pimepanused on kohustuslikud panused, mis tagavad selle, et igas käes on mängus vähemalt mõned žetoonid.
Mängijale jagatakse käe alguses kaks taskukaarti, mis on nähtavad ainult talle. Siis on aeg esimeseks panustamisvooruks ehk pre-flop’i panusteks. Siin teeb esimese käigu suurest pimepanusest vasakul istuv mängija: valikuteks on call, raise või fold. Call tähendab seda, et mängija vastab seni käe jooksul tehtud kõrgeimale panusele samaväärsega ehk sel hetkel suurele pimepanusele. Raise tähendab panusesumma tõstmist ja fold kaartidest loobumist. Päripäeva lauas liikudes peab iga mängija tegema ühe neist kolmest valikust.
Panustamisvoor lõpeb, kui kõik peale ühe otsustavad kaartidest loobuda või kui kõrgeimale panusele vastavad omalt poolt mitu mängijat.
Kui alles on jäänud mitu mängijat, jagatakse laua keskele kolm avatud kaarti – seda nimetatakse flop’iks. Nende kolme ja oma kahe taskukaardi põhjal saab mängija moodustada viiest kaardist koosneva käe. Algab järgmine panustamisvoor ja esimese käigu teeb taas diilerist vasakul istuv aktiivne mängija. Nüüd on tema valikuteks check või bet. Check tähendab seda, et loovutad valikuõiguse järgmisele mängijale, bet seda, et lisad panka žetoone. Viimasel juhul peavad ülejäänud mängijad taas langetama valiku call, raise või fold.
Kui kõik aktiivsed mängijad on teinud võrdse panuse või valiku check, jagatakse lauda neljas kaart ehk turn. Järgneb sama protsess, mis pärast flop’i, ja kui kõik aktiivsed mängijad teevad taas võrdse panuse või check’ivad, jagatakse lauda viies kaart ehk river. Nüüd on käes viimane panustamisvoor ja kui pärast seda on jätkuvalt lauda jäänud mitu mängijat, toimub showdown. Showdown’is näitavad kõik mängijad ette oma taskukaardid ja võitja teenib kõik pangas olevad žetoonid. Võidab seitsmest kaardist (viis ühist kaarti pluss kaks taskukaarti) viie alusel parima kombinatsiooni saanud mängija.
Pot Limit Omaha ehk PLO on No Limit Texas Hold’em’iga reeglite poolest väga sarnane. PLO kätt alustatakse samal moel väikese ja suure pimepanusega, kuid erinev on see, et mängijale jagatakse kahe taskukaardi asemel neli. Ka panustamisvoorud kulgevad samade valikutega (call, raise ja fold), kuid pangas olevate žetoonide koguväärtusest suuremat panust teha ei saa. See erineb No Limit Texas Hold’em’ist, kus saad soovi korral mängu panna kõik oma žetoonid.
Kolmas ja viimane erinevus Hold’em’i ja PLO vahel on see, et viimases peab mängija oma tugevaima viiekaardise käe moodustamisel kasutama neljast taskukaardist kahte. Hold’em’i puhul võid tugevaima käe moodustamiseks kasutada ka näiteks ainult ühiseid kaarte.