Otsime Ida-Euroopa pokkeriheerost!

Sea end mugavamalt sisse, idast puhuvad tuuled toovad Unibeti Ida-Euroopa pokkeriheerose turniiri!

See vaid Euroopa kõige karmimast ilmakaarest pärit mängijatele mõeldud eriline lahing saab alguse 27. novembril kl 20.00 ja mängu läheb 3000 € garanteeritud auhinnafond. Sisseost on ainult 25 €.

Kui aga peaksid soovima pääseda turniirile puhta muidu, siis soovitame 500 € satelliitturniiri, mis algab päev varem ehk 26. novembril kl 20.00. Sellel tasuta freeroll’il osalemiseks logi oma kontole sisse alates 25. novembrist kl 02.00 ja pilet ongi sinu. Siin läheb lisaks rahalistele preemiatele mängu ka 20 pääset Ida-Euroopa tiitlimatšile, nii et kaasa lüüa tasub kindlasti.

Eesti mängijatele on otse loomulikult säärastel üritustel osalemine poolkohustuslik, nii et istu lauda ise, teavita sündmusest ka oma sõpru ja vaata, kes paneb oma virtuaalsesse auhinnakappi Ida-Euroopa pokkeritšempioni trofee!

Turniiride leidmiseks mine pokkeritarkvaras Tournaments -> sisesta otsingusse "Eastern" ja naudi mängu!

 

Mängi pokkerit
Tingimused
  • Ida-Euroopa pokkeriheerose turniir algab 27. novembril kl 20.00 Eesti aja järgi.
  • Turniiril saavad osaleda ainult mängijad, kes sündmuse toimumise hetkel elavad Eestis, Bulgaarias, Gruusias, Lätis, Montenegros, Poolas, Rumeenias, Slovakkias, Sloveenias või Ungaris.
  • Selle kampaania raames väljastatud pokkeripiletid kehtivad kolm päeva ja neid ei saa ümber vahetada ega üle kanda. Piletitega teenitud võitudele läbimängimisnõue ei kehti.
  • Pokkeriheerose turniirile saab pääseda ka erilise satelliitturniiri kaudu, mis algab 26. novembril kl 20.00 Eesti aja järgi. Turniiripileti saamiseks tuleb oma kontole sisse logida ajavahemikus 25. novembrist kl 02.00 kuni 26. novembrini kl 20.00 Eesti aja järgi.
  • Kehtivad kõik Unibeti veebipokkeritubade reeglid.
  • Kehtivad Unibeti üldised kasutustingimused.