Piira minu mängimist

Kui sooviksid Unibetis mõnest konkreetsest tootest puhata, siis saad selle blokeerida ‘Piira minu mängimist’ funktsiooni abil, mille leiad Vastutustundliku mängimise sektsioonist. 

Selleks, et konkreetset toodet (nt Spordiennustust) blokeerida, mine loendis Spordiennustuse lehele ning vali blokeeringu periood. Kui oled blokeeringu aktiveerinud, siis sa ei pääse Spordiennustusele ligi kogu määratud perioodi jooksul.

Enne blokeeringu aktiveerimist palun veendu, et kõik andmed oleksid tõesed. Kui oled blokeeringu perioodi aktiveerinud, siis seda ei saa enam muuta. Kui blokeeringu periood lõppeb, siis me ei teavita sind sellest. Kui üritad blokeeringu ajal toodet kasutada, siis me saadame sulle meeldetuletuse infoga, millal blokeering lõppeb.

Pane tähele, et blokeering kehtib ainul juhul kui oled kontole sisse logitud ning sa võid endiselt saada selle toote kohaseid pakkumisi. Samuti võib juhtuda, et soode on äppidel endiselt kasutamiseks saadaval. Kui soovid enam mitte e-maile saada, siis mine oma kontos Muuda eelistusi‘ sektsiooni või võta meiega ühendust. 

Saad valida ühe või rohkem tooteid, millest soovid puhata. Kui soovid kõigile toodetele blokeeringut, siis vaata meie Enesevälistuse teenust.