Raha väljamaksmine

Kui oled sisse loginud, ava leht ‘Minu konto’ ning vali ‘Tee väljamakse’, seejärel näed erinevate raha väljamaksmise võimaluste ülevaadet. Samuti näed iga väljamaksevõimaluse miinimum- ja maksimumlimiiti.

Väljamakseid saab alati teha oma pangakontole, sissemakse tegemiseks kasutatud VISA-kaardile või e-rahakoti kontodele nagu Skrill ja NETELLER.

Me ei lisa väljamaksetele tasusid. See tähendab, et kõik, mille enda kontolt välja kannad, on sinu oma. Samas soovitame sul kontrollida, kas sinu pank või mõni teine asjakohane kolmas osapool lisab sellele rahale tasusid.

Kui kiiresti väljamaksed laekuvad?

‘Tee väljamakse’ sektsioonis näed, kui kaua kulub iga väljamakse meetodi korral aega raha laekumiseni sinu kontole.

Tavaliselt saad NETELLERi ja Skrilli väljamakse 12 tunni jooksul. Pangaülekanne võib võtta 1-3 tööpäeva ning krediit/deebetkaardi väljamakse 3-5 tööpäeva.

Mõningatel puhkudel (enamasti suurte väljamaksete puhul) võime sinult paluda täiendavat informatsiooni või dokumente. Me võtame sinu raha turvaliselt hoidmist väga tõsiselt. Need lisameetmed on nõutud ka seaduste poolt, et takistada petturite tegevust. Meie turvakontroll on väga kiire ning me teavitame sind koheselt pärast väljamakse teostamist.

Miks mu väljamaksed pole kontole saabunud?

Kui antud ajaperioodil ei ole raha sinu kontole laekunud, võta meiega ühendust, et saaksime viiviusese põhjuseid uurida. Ära unusta, et nädalavahetusi ja riigipühasid ei loeta tööpäevadeks. 

Korduma kippuvad küsimused

Kus mu väljamakse on?
Pangaülekanded võivad võtta kuni kolm tööpäeva ja krediit/deebetkaardi väljamaksed kuni viis tööpäeva. Kui sinu väljamakse pole selle aja jooksul saabunud (ära arvesta nädalavahetusi ega riigipühasid),...

+ Loe veel

Kas mul on võimalik teha sisse- või väljamakset maksemeetodiga, mis pole minu nimel?
Ei. Sa saad oma Unibeti kontole sissemakset teha ainult enda nimel oleva maksemeetodiga. Väljamakset saad teha ainult sellisele kontole või kaardile, mis on sinu nimel registreeritud. Näiteks sul pole...

+ Loe veel

Kas ma saan oma väljamakse tühistada?

Väljamakset on võimalik teostada seni kaua kuni meie meeskond pole väljamakset veel teostanud. Lihtsalt mine konto ajaloos "Minu väljamaksed" sektsiooni või kasuta sissemakse sektsiooni.

Kui ma üritan väljamakset teha, siis saan teate, mis väidab, et ma pole boonust läbi mänginud.

Igal boonuspakkumisel on erinevad reeglid. Tavaliselt tuleb boonus enam kui 1-kordselt läbi mängida.

Kui sa pole boonust nõutud arvu kordi läbi mänginud, sa ei saa boonusraha ega boonusraha eest...

+ Loe veel