Kus on minu võidud?

Spordiennustuses makstakse võidud tavaliselt välja niipea, kui tulemused on ametlikult kinnitatud. Live-ennustused lahendatakse niipea, kui tulemus on kindlaks tehtud, see võib juhtuda ka enne matši/mängu lõppu.

Enne, kui ennustus lahendatakse, näed kviitungit vahelehel ‘Ootel ennustused’. Kui ennustus on lahendatud, paigutatakse kviitung vahelehele ‘Ennustuste ajalugu’, millele peaks õige pea järgnema väljamakse.

Kui pärast sündmuse lõppu on kviitung ikka vahelehel ‘Ootel ennustused’, siis on see tingitud sellest, et tulemusi pole veel kinnitatud.

Kui ennustus on muutunud kehtetuks, lahendatakse see koefitsiendiga 1,0 (sinu panus makstakse tagasi). Samuti saadetakse sulle e-mail üksikasjadega.

Kui võidad Kasiino mängudes, makstakse võidud välja koheselt. Kasiinoturniiride puhul pead ootama, kuni turniir on lõppenud.

Pokkeri võidud ilmuvad sinu kontole kohe, kui lahkud mängulauast või võidad turniiril. Mõningate kampaaniapakkumiste (reigiralli, kuu eripakkumised või kohalikud võistlused) korral või esineda viibimisi – tutvu asjakohaste kampaaniapakkumiste tingimustega.

Aeg-ajalt võib pokkeri või kasiinomängude raha jääda mängu või mängulauda ‘kinni’. Selle probleemi saab tavaliselt lahendada, kui taasavad mängu või laua. Kui probleemi ei õnnestu lahendada, võta meiega ühendust, edasta vajalikud üksikasjad ning me aitame sind.

Bingo võidud peaksid sinu kontole koheselt ilmuma.

Vaata täpsemalt, kuidas mängud või ennustused lahendatakse, kui sinu internetiühendus katkeb, ning vaata, kuidas kontrollida oma Pokkeri, Spordiennustuse ja Kasiino ajalugu.

Kui arvad, et võidud peaksid olema laekunud sinu kontole, oota natukene ja logi oma kontole uuesti sisse.

Seejärel võta meiega ühendust, et saaksime aidata.

Korduma kippuvad küsimused

Kuna ma saan kätte oma Kasiino võidud?
Enamikel juhtudel lisanduvad need sinu kontojäägile automaatselt. Turniiridel pead ootama, kuni turniir on lõppenud.