Infot boonuste kohta

Boonuse astmed

Leia > Mine Boonuspakkumiste lehele, kust leiad kõik boonused, mis on hetkel sinu jaoks saadaval. Kui sa ei leia sealt ühtegi boonust, siis kindlasti vaata sinna ka hiljem.

Nõustu >  Selleks, et boonusest osa saada, pead sellega ‘Nõustuma’. Seejärel muutub boonus aktiivseks. Mõnedel boonustel on mitmeid astmeid, mida pead täitma.

Täida tingimused > Sinu Kehtivate boonuste leht näitab, kuidas sa boonuses oled kulgenud. Ära unusta, et boonuse tingimused tuleb täita enne selle aegumist!

Boonusraha ja rahalised autasud

Boonusena on sul võimalik saada boonusraha või rahalist autasu.

Boonusraha - See lisatakse sinu kontole. Seda saad kasutada ennustuste tegemiseks ja mängimiseks, kuid boonusraha ei saa kontolt välja maksta enne boonuse tingimuste täitmist.

Rahaline autasu - See läheb  sinu päris raha kontole ning soovi korral võid selle koheselt oma kontolt välja kanda.

Boonuste tüübid

Tervitusboonus | Sissemakseboonus | Autasu boonus | Tasuta Keerutuste Boonus | Riskivaba ennustusTasuta EnnustusKasumi Võimendi | Soovita Sõbrale

Korduma Kippuvad Küsimused

Kas mul on võimalik saada uut boonust või tasuta keerutusi?

Me ei jaga igapäevaselt boonuseid ega tasuta keerutusi. Boonuseid jagatakse tihti sõltuvalt sellest, kui palju sa mängid või panustad. Vaata regulaarselt Boonuspakkumiste sektsiooni, sest sinna...

+ Loe veel

Mida pean boonuse saamiseks tegema?

Boonuste rahaks tegemiseks pead mängima või panustama teatud summa, et autasu saada. See võib olla rahaline auhind või Riskivaba ennustus.

Teinekord jällegi anname sulle boonusraha pakkumisse...

+ Loe veel

Mis on boonusraha?
Mõnikord anname sulle pakkumisse registreerumise eest boonusraha, mida sa ei saa kohe välja maksta. Selleks, et boonusraha muutuks päris rahaks, pead selle teatud arvu kordi läbi mängima. Seda, mitu...

+ Loe veel

Miks ma ei saa boonusraha välja maksta?

Boonusesse registreerudes saadud boonusraha (ega selle eest saadud võitusid) ei saa enne boonuse läbimängimise nõuetele vastamist välja maksta.

Enamasti pead boonusrahaga mängima või seda panustama...

+ Loe veel