Konto avamine

Unibeti konto avamine on imelihtne – klõpsa ‘Registreeru’ ja järgi juhiseid. Mõne minutiga oled valmis mängima tõelise raha peale.

Pead sisestama oma isikuandmed, määrama turvaküsimuse ja kasutuskeele. Veendu, et esitatud andmed oleksis tõesed ja täpsed; pea meeles, et sul tohib olla ainult üks konto.

Mõningatel juhtudel võime uue konto avamisel paluda esitada mõningaid dokumente. Vajadusel anname sulle sellest teada.

Meiega on sinu andmed kaitstud

Me hindame sinu muret tundlike isikuandmete kaitsmisel. Seetõttu kasutame sinu isikuandmete kaitsmiseks oma serveri ja sinu brauseri vahel 128-bitist SSL-protokolliga (Secure Sockets Layer) krüptitud ühendust.

Me lubame, et ei jaga sinu isikuandmeid ilma sinu nõusolekuta, välja arvatud kui selleks kohustab seadus või on rikutud meie reegleid.

Vali rahaühik

Sinu Unibeti konto kasutab ühte fikseeritud rahaühikut – selle saad valida registreerimise ajal.

Peaaegu kõik, mida veebilehel näed, on konverteeritud sinu poolt kasutatavasse rahaühikusse. Aeg-ajalt võid veebilehel kohata ka erinevaid rahaühikuid (nt üle-Euroopalise ühiskassaga ennustusmängus kasutatakse ainult eurosid). Nendel juhtudel konverteeritakse sinu panused ja võidud ümber kasutatavasse rahaühikusse hetkekursse kasutades.

Deklareeritud hinnad ja võidud võivad erineda reaalsetest tulenevalt vahetuskursi muutustest.

 

Korduma kippuvad küsimused

Kas konto avamisel Unibetis on vanusepiiranguid?
Oma õnne proovimiseks ei ole sa kunagi küllalt vana, kuid ometi võid selleks olla liiga noor. Alaealised (enamikes riikides alla 18-aastased) ei või omada Unibeti kontot. Belgias võid kasutada meie...

+ Loe veel

Kuidas ma kinnitan enda kontot?

Kui sul palutakse oma identiteeti, aadressi või maksemeetodit kinnitada, siis mine Abi sektsioonis "Kinnita oma konto". Palun loe sealset informatsiooni väga tähelepanelikult, sest konto kinnitamise...

+ Loe veel

Kas ma võin avada konto kellegi teise eest?
Ei, konto avamine kellegi teise eest pole lubatud. Kontot võib avada ja hallata selle tegelik valdaja.
Ma üritan Unibetis registreeruda, kuid saan veateate, mis väidab, et minu e-maili aadress on juba kasutusel.

Tundub, et sul juba on meie juures konto. Ära loo uut kontot, sest sul võib olla ainult üks Unibeti konto. Kui sa ei mäleta oma salasõna, siis lihtsalt klikka sisse logimise kasti juures 'Unustasid?'...

+ Loe veel

Ma ei tea, kas mul on juba konto, mida peaksin tegema?
Palun võta meiega ühendust telefoni teel. Me kontrollime sinu võimaliku konto olemasolu ja vajadusel edastame sisselogimiseks vajalikud andmed. Pea meeles, et sul tohib olla vaid üks konto.